9. VEŠTIAREŇ

9. VEŠTIAR

x-fcahatcatMilí moji anjeličkovia,

rada by som Vám predstavila moju ponuku, ktorú máte k dispozícii …


V prípade Vášho záujmu o moje služby Vám poskytnem prvotné informácie inasmerovanie, ako postupovať.


*Pracujem výlučne len na objednávky, takže sa telefonicky vopred u mňa objednajte prosíma to na čísle: +421 903 428 052. 

Objednať sa musíte vopred aj keď  máte záujem  o spojenie somnou prostredníctvom audiotextového čísla uvedeného nižšie.

*Službu je nutné si najprv dohodnúť telefonicky, zaplatiť na účet: VOLKSBANKSLOVENSKO č.ú: 40 90 062 800 / 3100  a  až keď sa Vaša platba na účet pripíše, ažpotom Vás budem kontaktovať a v ten moment sa venujem  len Vám.

CENNÍK SLUŽIEB*Poskytujem služby veštenia v týchto formách:


  • Audiotextové volanie na čísle 0900 600 534 a  pýtajte si ANGEL´S – CENNÍK TV EZO – kliknite nalink prosím:    

   Osobné   stretnutie,

   Prostredníctvom  Skype-fónu – Telefonicky
   (ale voláte Vy mne)


   Objednať si môžete  aj skupinové:
   *Anjelské cvičenia – meditácie
   *Anjelské čistenie čakier – meditácie
*Anjelské skupinové terapie

**

Kurzy s certifikátom o absolvovaní

**Semináre 

VIP zákazníkom

sa stáva každý, kto u nás v priebehu neobmedzeného času využije služby v hodnote 500 €.  Prikaždej návšteve Vám do Vašej zákazníckej karty zapíšeme hodnotu uhradenú za poskytnutú službu. Po prekročení hranice 500€ sa stanete VIP zákazníkom a budeme Vám účtovať už len VIP ceny, teda ceny s automatickou  10% zľavou bez obmedzení!

DARČEKOVÉ  POUKÁŽKY

na všetky služby poskytované v našom Relax Centre ANGEL´S, ale i na tovar v našom E-shope ANGEL´S   Vám poslúžia ako vynikajúci darček pre Vašich blízkych, kolegov, či priateľov. Môžte si u nás vybrať  poukážky v hodnote 25€, 40€, 60€, 80€, 100€, alebo si môžete nakombinovať darčekové poukážky podľa Vašich vlastných predstáv.


Milí moji

Tento článok mám prevzatý od mojej kamarátky Inky, ktorá mi umožnila ho použiť pre túto tému s názvom „VEŠTIAREŇ“. Nakoľko si osobne myslím, že  sem patrí. A teraz sa určite pýtate „PREČO???“. Moja odpoveď znie preto, lebo i Ja mám zlé skúsenosti s tzv.: „Turistami veštíc“.

In Inka – Tiché miesto, 2009 „Otázka, či liečitelia a ezoterici majú právo požadovať za svoje služby takú plácu, akú považujú za primeranú, nedáva spávať  skeptikom a zarytým odporcom ezoteriky. Aj keď je na druhej strane pravda, že niektorí  z výuky ezoterických teórií a praktík vytĺkli celkom slušný obnos. Ale zdá sa zasa trošku nehorázne, ak niekto tvrdí, že ezoterici a liečitelia sú šarlatáni a robia to ľudia priveľmi leniví na to, aby si zarábali na živobytie “normálnou” prácou.

Malý príklad:

Učiteľ v škole odovzdá žiakovi určité vedomosti na určitej úrovni, pôsobí na žiaka psychicky, aj intelektuálne, hodnotí jeho vedomosti. A dostáva za to plat. Dáva zo seba všetko, čo je v jeho silách. Napriek tomu možno väčšina žiakov má priemerné výsledky, nejaká skupina dobré výsledky a iba malé percento žiakov je výborných. Učiteľ však dostane plat tak či tak. Učiteľ totiž nie je všemocný a všemohúci. A tak isto je to aj v ezoterike.

Dovolím si tu uverejniť jednu časť z knihy Posolstvo Grálu – o pozemskom majetku:“

“Veľmi často sa vynára otázka, či sa má človek zbavovať svojho pozemského majetku, alebo sa o neho nestarať, ak sa usiluje o „duchovný zisk“. Nerozumné by bolo stanoviť si takúto zásadu. Keď sa povie, že človek nesmie lipnúť na pozemskom majetku, akonáhle túži po nebeskom kráľovstve, neznamená to, že má pozemský majetok rozdať alebo ho zahodiť, aby žil v chudobe. Človek môže a má radostne prežívať to, čo mu Boh sprístupnil svojim stvorením. To, že na pozemskom majetku nesmie lipnúť znamená, že sa človek nemá nechať uniesť tak ďaleko, aby nazeral na zhromažďovanie pozemského majetku ako na najvyšší účel svojho pozemského života, aby nelipol na tejto myšlienke. Takýto postoj  by ho mohol odchýliť od vyšších cieľov. Nemal by potom na ne čas a celým svojim bytím by lipol na jednom jedinom cieli, v nadobúdaní pozemského vlastníctva. Nech by to už bolo len kvôli majetku samotnom alebo pre zábavu, ktoré by jeho vlastníctvo umožňovalo alebo k iným účelom, na tom nezáleží, výsledok by bol rovnaký. Človek lipne potom na čistom pozemskom, a tak stráca výhľad smerom hore a nemôže stúpať.

Toto falošné ponímanie, že pozemský majetok nepatrí k duchovnému úsiliu, má u väčšiny ľudí za následok nezmyselnú predstavu, že všetky duchovné snahy nesmú mať s pozemským majetkom nič spoločné, pokiaľ majú byť brané vážne.

Znehodnocujú sa tým duchovné, teda najvyššie dary, ktoré im môžu byť prepožičané, pretože týmto divným stanoviskom mali byť doteraz všetky duchovné snahy odkázané na obete a dary, podobne ako žobráci, tak ako sa nenápadne dostal rovnaký postoj  voči duchovným snahám, rovnaký vzniká aj voči žobrákom. Preto nikdy nemohli získať takú vážnosť, ktorá im v prvom rade prináleží. Avšak samotné snahy museli dopredu v sebe niesť z rovnakého dôvodu zárodok smrti, pretože nemohli nikdy pevne stáť na vlastných nohách, ale zostali závislé na dobrej vôli ľudí. Práve kvôli najsvätejšiemu, duchovnému, aby ich chránil a hájil proti ľudstvu, nesmie vážne usilujúci sa človek opovrhovať pozemským majetkom!! Musí mu v hrubohmotnom svete slúžiť prevažne ako štít, aby mohol odrážať rovnaké rovnakým. Privodilo by to nezdravý stav, keby chceli tí, čo sa usilujú ísť hore, v dobe materialistov opovrhovať najsilnejšími zbraňami bezohľadných protivníkov. Bola by to ľahkomyseľnosť, ktorá by sa mohla vypomstiť.

Preto Vy, skutočne veriaci, nepohŕdajte pozemským majetkom, ktorý mohol byť vytvorený tiež vôľou Božou, ktorú sa snažíte mať v úcte. Nenechajte sa však uspať pohodlnosťou, ktorú môže so sebou priniesť vlastníctvo pozemského majetku, ale používajte ho zdravo.

Práve tak je to so zvláštnymi darmi síl, ktoré slúžia k liečeniu rôznych nemocí, alebo s podobnými blahodarnými schopnosťami. Najnaivnejším spôsobom alebo ak to chceme správne povedať, najdrzejším spôsobom sa ľudia domnievajú, že tieto schopnosti majú byť zadarmo dané k dispozícii, pretože predsa tiež z duchovna boli poskytnuté ako zvláštny dar k používaniu. Ide to dokonca tak ďaleko, že niektorí ľudia ešte čakajú zvláštne prejavy veľkej radosti, ak sa sklonia vo veľkej núdzi k prijatiu pomoci tohto druhu. Títo ľudia musia byť vylúčení od všetkej pomoci, aj keby to bola jediná pomoc, ktorá by ich mohla zachrániť.

Takto obdarení ľudia mali by sa najskôr sami učiť ceniť si svoj Boží dar, aby tak „nehádzali perly sviniam“. K poskytnutiu ozajstnej pomoci potrebujú ďaleko viac telesnej a jemnohmotnej sily, než právnik k svojej obhajovacej reči alebo lekár pri častých návštevách u nemocných, či maliar pri maľovaní obrazu.

Žiadneho človeka by predsa nenapadlo, aby od právnika, lekára alebo maliara očakával bezplatnú činnosť, aj keď dobrá schopnosť chápania je ako každá iná vloha tiež len „Božím darom“, ničím iným. Odhoďte konečne tento žobrácky šat a ukážte sa v rúchu, ktoré vám prináleží.”

A o tom, že ” netreba hádzať perly sviniam”, som sa presvedčila  už aj ja.

Zdroj: Abd-ru-shin – Posolstvo Grálu

Myšlienky Abd-ru-shina o prebudení sa

 • Každý jednotlivec musí cestu ku svetlu prežiť v sebe, musí ju sám objaviť, ak chce po nej bezpečne putovať.
 • Len to, čo človek vnútorne prežil, čo precítil vo všetkých obmenách, len to dokonale pochopil!
 • Vo vesmíre pôsobí večný zákon: Len v dávaní môže sa tiež prijímať, pokiaľ ide o trvalé hodnoty!
 • Myšlienkové výtvory sú skutkami, ktoré vás budú raz očakávať!
 • Veriť bez pochopenia je len ťažkopádnosť a lenivosť myslenia.
 • Sila chcenia! Táto tak mnohým netušená moc, priťahujúca k sebe rovnaké sily, podobne ako nikdy nezlyhávajúci magnet, rastie ako lavína.
Abd-ru-shine – Posolstvo Grálu

ZDROJ: http://tichemiesto.wordpress.com/2009/12/06/1364/#more-1364

88 komentárov

88 thoughts on “9. VEŠTIAREŇ

 1. Ahoooj Angie,veeeelmi pekne dakujem za tvoj cas,ktory si so mnou stravila a riesila moje problemy.Osobne Ta nepoznam,ale si obrovska ANDELICA s velkym mnozstvom serotoninu,ktory dokazes predat na dialku.Dakujem anjelom,ze mi umoznili spoznat taku uzasnu osobku.Skladam pred tebou klobuk,aj napriek tomu,ze mas svoju rodinu,problemy,ako kazdy smrtelnik,dokazes tak s laskou pomoct.Tvoje slova su ako balzam na dusu a nabila si ma poriadnou davkou pozitivnej energie a ja kricim ANGIE si supeeeeer,vzaaaacna babenka s velkym B.

  • Karolina, zareagujem na tú sušenú kyticu. Áno, vraví sa, že nie je dobré mať doma sušené kvety, ale ak ty máš z tej kytice radosť, kľudne si ju nechaj. Počúvaj svoje pocity.

  • AJOOOJ CRYSTALLA, AJ JA TI VELMI PEKNE DAKUJEM ZA SLOVA VDAKY, KTORE MA VELMI POTESILI 🙂 A DAKUJEM AJ ZA KRASNE SPRAVY NA SKYPE, GRATULUJEM TI K NOVEMU “ČERVENEMU BLOKU + PERU” I K TVOJMU NOVEMU POHLADU NA SVET, SOM NA TEBA PYSNA, LEN TAK DALEJ CICUSKA … DRZIM TI PASTICKY 😀

 2. Ahoooj! Maš nadhernu stranku!!!! Vidim že dosť čerpaš s Dooren Virrtue lebo je to užasna žena ,mam od nej mnoho knih a ma fakt učili a viedli a preto som rada že ju tu maš .Fandim ti je to kráááááásne čo robiš, take to niečo ti chybalo, prajem ti hodne lasky,šťastička a nech tvoje kroky sprevadza anjelska laska a božie svetlo!!!!!!!! rada by som sa stebou spojila a velmi sa tešim na naše strtetnutie cez pismenka alebo skypfone…..drž sa!!!!!! papa

  • AJOOOJ DENISKA, JASNE ZE SI POKECAME, SORRY, ALE TERAZ MAM TOHO VIAC NEZ DOST, TAK NESTIHAM, ALE KED SA UVOLNIM, URCITE TA OSLOVIM, NEBOJ NEZABUDLA SOM NA TEBA 😀
   PRAJEM TI TIEZ VSETKO NAJ 🙂

  • MILA RAJKA, TESI MA TVOJA POCHVALA A ANO, ROBIM JU S LASKOU A S OTVORENYM SRDIECKOM … UZ SA TESIM NA TVOJE NOVE KOMENTY … VITAM TA A TESIM SA S TEBOU 😀
   ZATIAL Pááá

 3. Ahoj Angie,
  veľmi pekne Ti ďakujem za Tvoju odpoveď. Užasne milo ma prekvapil aj Tvoj darček a samozrejme súhlasím a ďakujem za ponuku veštenia. Teším sa. Ešte raz prajem všetko NAJLEPŚIE V NOVOM ROKU. Pozdravujem Jana

  • AJOOOJ JANI, ANO TVOJA SPRAVA BOLA ZASE V SPAME, NECHAPEM PRECO SA VZDY LEN TVOJ KOMENT OCITNE VZDY LEN TAM. PROSIM, NAPIS MI TVOJ SKYPE NICK, ABY SOM SI TA VEDELA NAJST A KONTAKTOVAT A NIE JE ZAC … OSUD TAK ROZHODOL A JA ROBIM RADA LUDOM RADOST 😀
   ZATIAL Pááá

 4. Ahoj dnes som sa začala trošku motať po internete a natrafila som na tuto stránku, pretože hľadám niekoho kto by mi poradil v jednej veci. Dlho som sa odhodlávala k takýmto veciam, pretože moje známe už boli niekoľko krát u veštici a prehovárali aj mňa ale nemala som tú odvahu. Ale po prejdení tejto stránky som chyila nejakú odvahu a rada by som to skúsila. Veľmi zaujímavé a veci sú tu a krásna stránka. S pozdravom

 5. AJOOOJ MARTINKA 🙂 TAKZE, NAOZAJ SA NEMAS COHO BAT, RADA SA TI BUDEM VENOVAT AK SI DOHODNEME CAS A DEN VESTENIA, PRETO MI PROSIM NAPIS DO TEMY “PORADNA alebo VESTIAREN”, KEDY BY TI TO VYHOVOVALO A DOHODNEME SA CEZ SKYPE NA PEVNO.
  PRAJEM TI PRIJEMNY DNIK ZATIAL Pááá 😀

 6. Ahoj Angie,

  ozývam sa opat. Reagovala som na Tvoju ponuku a súhlasila som s veštením.
  Neviem, či sa moja správa stratila, alebo je v spame.Prosím, daj mi vedieť.
  Pozdravujem a veľmi sa teším.

  Janka

  • AJOOOJ JANI, ANO TVOJA SPRAVA BOLA ZASE V SPAME, NECHAPEM PRECO SA VZDY LEN TVOJ KOMENT OCITNE VZDY LEN TAM. PROSIM, NAPIS MI TVOJ SKYPE NICK, ABY SOM SI TA VEDELA NAJST A KONTAKTOVAT A NIE JE ZAC … OSUD TAK ROZHODOL A JA ROBIM RADA LUDOM RADOST 😀
   UZ SA TESIM …
   ZATIAL Pááá

 7. Mila Angie, chcela by som vediet nieco o svojej buducnosti, co mam pre to urobit. Na Tvoju stranku ma upozornila Evka Heribanova, tak poraď. Ďakujem , teším sa na odpoveď.

   • . He expects capitalism to work during wartime – and if you doubt that you must be a pinko commie bastard.Let us examine this. Capitalism is a system founded on free trade between consenting adults under a system of laws that prevent a third party from fire-bombing your factories and maeunnc-ghniing your work-force and interrupting your supply chain with indiscriminate U-boat attacks.

  • TOTO JE ODPOVED AJ NA BLOGU

   001angels

   .

   AJOOOJ OLGA, VITAM TA NA MOJOM BLOGU … TAKZE AK MAS ZAUJEM O VESTENIE, TAK MI NAPIS PRIAMO NA MAIL: 001ANGELS@azet.sk

   A TAM MI NAPIS, CI MAS ZAUJEM O VESTENIE NA ZIVO ALEBO CEZ SKYPE FON … ??? NO NEROBIM TO ZADARMO ALE KEDZE SI ZNAMA MOJHO ANJELIKA EVKY, TAK MAS U MNA MENSIU ZLAVU :o)

   ZATIAL Pááá

 8. Angie,
  neviem ci pisem spravne,ale chcela by som sa spytat na zopar veci…Venujem sa anjelikom,snazim sa komunikovat väcsinou myslienkami aj channeling som uz skusila a mozem povedat,ze odkedy sa kontaktujem s anjelikmi,vela sa v mojom zivote zmenilo k lepsiemu a uz viem,ze aj ked nemam lasku muza s ktorym zijem,ze trpim kazdou jeho urazkou,ze anjelikovia stale stoja primne a ze lasku ktora chyba mne aj mojim detom od mojho priatela a ich otca,nam krasne vynahradzuju prave oni. A viem,ze raz budeme vsetky tri spolu stastne 😀 Ved su tu anjeli a oni nam pomozu 😀 Len ma jedna vec zaujima,sklamala som sa uz druhy krat v partnerstve a velmi ma boli,ked vidim,ze som partnerovi ukradnuta,ale ked ziape na deti a oni su malicke a potom len placu,trha mi srdce 😦 Chcela by som vediet,ci raz budeme aj my tri stastne,ci pride osoba,ktora nas bude milovat a preco musime takto trpiet,ci je to karma a casom sa zmeni alebo nie??? Angie, uz trpime prilis dlho a horsie je,ze nemame kam odist 😦

  • AJOOOJ MIRKA, TVOJ PRIBEH MA ZAUJAL, ZIJES MIMO SLOVENSKO ???
   SI SILNA OSOBNOST KED DOKAZES ZVLADAT TOLKE MUKY A MOJA ODPOVED JE ANO, BUDETE STASTNE, LEN JE NUTNE PRETO NIECO SPRAVIT … SKUSIM TA NAVIEST NA NOVU CESTU ZIVOTOM … KLIKNI SI U MNA NA TEMU “MÁGIA” NIEKDE V STREDE TEMY SI NAJDI NAZOV TAJOMSTVO – THE SECRET A UPLNE DOLE JE LINK NA POZRETIE SI TOHTO DOKUMENTU V CESKOM JAZYKU, PROSIM POZRI SI HO !!!
   TU NAJDES ODPOVED A POTOM MI DAJ VEDIET, CO TI TEN DOKUMENT DAL …
   DRZIM TI PASTICKY 😀
   S LASKOU ANGIE 🙂

  • You might be remarkable, much like the reports yo#u;8217&re posting. I really don’t believe that We at any time declare it, though on the valuables should be motivated by means of various folks.

 9. angie72,
  nie ja nezijem mimo Slovenska som odtial odkial aj Inka…rada by som si to pozrela,ale to video sa zasekavalo…Ani ma nepustilo dalej,ze mam nieco prekrocene,nejaky limit ci co,je mi to luto…

 10. angie72,
  videla som asi 4 minuty,viac ma nepustilo,moze to byt zaujimavy film,ale asi mi nieje sudene sa z toho dostat,ja neviem,pozerala som viacej liniek,ani jedna ma nepusti…Nieje mozne ho zohnat inak??? A da sa stebou spojit aj inak ako takto??? Nieco co by bolo rychlejsie…

  • Mini, c’est bien parce j’ai aussi des « origines pabnnanes&sysp;» que j’économise mes S ! Un s… est un s…, disait ma grand’mère.

 11. AJOOOJ MIRKA, MNOOO MAM PRE TEBA ALTERNATIVU … JEDNODUCHO SI HO KUP A MAS TO BEZ PROBLEMOV … TU JE LINK NA STRANKU KDE SI HO MOZES OBJEDNAT:
  http://www.gorila.sk/t/search.php?q=DVD+THE+SECRET&class_id=0&x=0&y=0
  A NIECO TI PORADIM … ZLATINO, NIC NIE JE TAKE, AKO SA ZDA BYT … CO ZNAMENA: ZE KED SI POVIES, ZE TI NIECO NIE JE SUDENE, TAK TI ANI NIKDY SUDENE NEBUDE !!! … TAKZE KOCKA JE KONECNE NA CASE SA SPAMATAT A DAT SI SANCU NA NOVY A KRASNY ZIVOT, CO TY NA TO??? KAZDE RANKO SA USMEJ A PODAKUJ, ZE SI … TES SA Z MALICKOSTI A UPLNE ZO SVOJHO SLOVNIKA VYPUSTI VSETKY ZAPORY … SLOVO “NIE” – JE PRE TEBA UZ LEN MINULOSTOU … A VDAKA TOMU STARTUJES NOVY ZIVOT PLNY KRASY, LASKY, POROZUMENIA A HLAVNE SPLN SI SVOJE SNY … SNIVAJ ICH A PRIPRAVUJ SA V NICH NA VSETKO TO KRASNE, CO SI ZELAS, ABY SA TI SPLNILO … VDAKA SNOM SI DO ZIVOTA SAMA PRIVOLAS TO, CO SI ZELAS … SKUS TO A UVIDIS, AKO RYCHLO SA PRELADIS NA “NOVU VLNU” 🙂

  • MILA RAJKA, PROSIM TA ESTE O STRPENIE … O VESTENIE NEPRICHADZAS, ZIAL OSUD SA SO MNOU ZAHRAVA … DO CESTY MI PRIVIAL VELMI VAZNE PROBLEMY, KTORE TERAZ MUSIM PROMTNE VYRIESIT, ABY SOM MOHLA POKRACOVAT NA TEJTO STRANKE … VELMI PEKNE DAKUJEM ZA POROZUMENIE … ANGIE 😦

 12. angie,
  ja to beriem tak, ze asi si mam este nieco vyriesit sama, bez pomoci vstenia.
  Tebe zelam vela sily aby si tu skusku, co ti prisla do cesty, zvladla. 😛

  • AJOOOJ RAJKA 😀

   MAS PRAVDU, VSETKO MA SVOJ DOVOD … SI MUDRA A PRETO VIES … ZE NA NASEJ CESTE ZIVOTOM SEM – TAM MUSIME SKLADAT SKUSKY … KTORE NAS POSUVAJU VYSSIE … A JA PRAVE TERAZ SKLADAM NIEKOLKO VELMI TAZKYCH SKUSOK ZDATNOSTI NARAZ. DAKUJEM TI ZA TVOJU PODPORU A HNED AKO TO BUDE MOZNE SA TI BUDEM VENOVAT – cca ASI V POLOVICI MAJA PREDPOKLADAM. NO URCITE TI DAM VCAS VEDIET.
   ZATIAL TI PRAJEM KRASNY DNIK Pááá ANGIE 🙂

 13. ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa☺ cccccccccccccoooooooo☻♥♦♣♠•◘○╬
  ccoooo ttttooo jjjjeee

 14. Dobrý večer, mám problémy so synom. do 15. rokov bol úplne bezproblémové dieťa. Dal sa do zlej partie, na Veľkú noc som mu navrhla niekoľko riešení, o. i. i psychiatr. vyš., prácu v zahraničí/ktorú som mu našla/, inak že musí ísť z domu. A on odišiel k ľuďom bez kúpelne, 8 detí v dome. Včera sme ho stretli, vyzerá už ako oni, dokoca bol špinavý!!! Má 20 rokov, dobré slovo nepomáha, je ako zhypnotizovaný. Fajčí sa tam marihuana…. Pomóóóc

  • MILA HANKA, POZORNE SOM SI PRECITALA TVOJE TRAPENIE… NO NENAPISALA SI MI, CO BOLO SPUSTACOM TOHTO JEHO NEPOCHOPITELNEHO SPRAVANIA…??? CIZE KEDY A AKO SA TO ASI ZACALO, CI TOMU NEPREDCHADZALA NEJAKA TRAUMA, HADKA … ATĎ??? PROSIM, ABY SI MI TO PRIBLIZILA NA MOJ MAIL: 001ANGELS@AZET.SK ALEBO TU NA BLOGU V TEME “PORADŇA”. NEZUFAJ, VSETKO SA DA VYRIESIT AK JE VOLA…
   ZATIAL Pááá
   ANGIE 🙂

  • AJOOOJ RAJKA 😀 ,
   AJ MNA TO NAPADLO heeeh 🙂 ….
   INAK RAJKA, DAJ MI VEDIET NIEKOLKO TVOJICH VOLNYCH TERMINOV A DOHODNEME SI TO VESTENIE 😀 , ZATIAL Pááá ANGEL 🙂

 15. Ahoj Angie!
  Ak je to mozne doobeda, tak 17.,20.,26. a 28. maja. Ak nie, tak este napisem. Skor som neodpisovala, lebo som mala nieco s lkcitacom. : P

  • AJOOOJ RAJKA 😀 ,

   TAKZE TOHO 20.05. DOOBEDA BY MOZNO AJ MOHLO BYT, ASPON ZATIAL … CAKAM TOTIZ NA TERMIN OD PRAVNICKY … TAKZE ZATIAL SME DOHODNUTE NA STVRTOK DOOBEDA. MAS UZ NA MNA SKYPE KONTAKT, ABY SME SA MOHLI PREZVONIT A POTVRDIT SI TERMIN…???
   AK NIE TAK MI NAPIS NA e-MAIL 001ANGELS@AZET.SK A JA TI POSLEM MOJE SKYPE MENO.
   ZATIAL TI PRAJEM KRASNY DNIK 😀
   Pááá ANGEL 🙂

   • AJOOOJ RAJKA 😀

    ANO DOSTALA ALE AZ TERAZ – POKEC MAL PORUCHU A NEDOVOLILO MI SA TAM PRIHLASIT, UZ SOM TI NAPISALA ODPOVED NA MAIL AJ NA SKYPE.
    ZATIAL Pááá
    ANGIE 🙂

 16. ahoj Angie, potrebovala by som poradiť, alebo aspon dať nadej tomu, po čom velmi tužim. Takže volam sa Patricia a narodila som sa 25.7.1987 s mojim priatelom, no teda už snubencom by sme chceli mať dieťatko, snažime sa o neho už rok a pol, no nie až take snaženie že každy mesiac beham s testikmi a čakam či tam bude jedna alebo dve čiarky, ale proste vysadili sme tabletky a chceli by sme babo. Lenže zatial nič, ked som bola vlani v juni pri mojej gynekologičke, povedala mi, že musim počkať min. rok aby so mnou niečo mohla robiť, ale osud to zariadil kus inak, takže v juni boli na dovolenke Martinov ujo s priatelkou, po tyždni ako odišli z tadeto nam zavolali, že čakaju babo, dosť ma to zabolelo, alebo skôr prekvapilo, ale tak som to zobrala hrdinsky, sice cela rodina o ničom inom nerozpravala, ale tak snažila som sa brať to vklude, lenže o tyžden na to mi rano zavolal brat, že bude otcom a o mesiac sa idu brať, tak to bol ešte vačši uder, pretože oni sa nepoznali ešte ani rok a už mali to šťastie, najprv som bola nahnevana, smutna…. pretože nastavajuca švagrina, mala svoju povahu, ale pred vianocami sa uplne zmenila, takže na babo som sa už velmi tešila a o to viac, ked som sa 2 dni pred vianocami dozvedela, že budem krstnou mamou. Lenže okrem nich 2 čakala babo ešte jedna kamaratka, druha, tretia…. takže v mojom okoli je už dokopy 5 babtiek a dalšie 2 zname čakaju a my stale nič, zistili mi poruchu štítnej žlazy a potom ešte aj PCO, lenže som sa kus rozpísala, ale tak moja otazka je či budeme mať niekedy babo a kedy to asi bude??? a dalšia otazka ešte ak môžem, naši boli bez prace, ocovi sa po roku pošťastilo zamestnať sa, pretože kedže robili svadbu boli uplne bez penazi, ledva im vyšlo na zaplatenie šekov, teraz pracuje len oco, ale tiež žiju len tak,tak preto by som sa ešte chcela spytať, bude mať moja mama ešte nejaku pracu? Ja som tiež nezamestnana, ale to nie je podstatne, najma chcem aby sa naši mali čim najlepšie, dufam, že som ťa velmi neunavila s mojou spovedou, ale sa mi normalne aj uľavilo

  • Milá Patricia 😀

   Na úvod Ťa srdečne pozdravujem, pozorne som si prečítala Tvoje písmenká … a žiaľ musím skonštatovať, že si si sama vytvorila veľa negatívnych pocitov, čo nie je správne. Bábätká okolo Teba by si mala vnímať ako šťastie, radosť a posolstvo pre Teba a nie ako niečo, čo Ti nie je dopriate. Nemala by si to pociťovať ako krivdu voči Tebe, nakoľko tak sa podvedome sama pripravuješ o svoju šancu. „Dopraj druhým a i Tebe bude dopriate…“ Neber na seba zbytočné bremená v podobe životov svojich rodičov, či iných ľudí. Ži si len ten svoj život a sústreď sa na svoje sny …! Nakoľko si psychicky a i emocionálne úplne vyčerpaná, nedokážeš sa na určité skutočnosti pozrieť inak … preto Ti doporučujem kúpele v slanej morskej vode, obklop sa zapálenými sviečkami, éterickými vôňami a medituj, alebo si čítaj knihy, ktoré Ťa napĺňajú … prosto potrebuješ „vypnúť“ !!! Sústreď sa sama na seba, na to, čo Ti robí radosť, čo Ťa robí šťastnou, čo Ťa baví a keď sa prestaneš sústrediť len na jeden cieľ … „bábätko“ … tak ani si neuvedomíš a zrazu budeš „v požehnanom stave Ty sama“ 😀
   Zatiaľ Ti prajem krásny dník … pááá ANGIE 🙂

 17. Dakujem za tvoju odpoved, ja neberiem babatka ako nejaku krivdu, ja som rada ked sa narodi zdrave a je šťastne, ale veľa žien ktore sa snažia dlhodobo o babatka a nemôžu otehotnieť maju rovnake pocity ako ja, proste pochopi to len ten čo preživa podobny osud ako ja a tiež margo na mojich rodičov, su to proste rodičia ludia ktory mi dali život, lasku vychovali ma, takže asi by mi kuštik malo zaležať na to čo bude s nimi, alebo ma nema trapiť ani to, ked kvoli tomu, že nebudu mať z čoho platiť učty skončia na ulici????? viem, prehanam, ale pozri sa na to aj svojimi očami, keby tvoji rodičia boli v nudzi nemyslela by si na nich, nesnažila by si sa im pomôcť? Ale dakujem ti za odpoved, prajem peknu sobotu

  • Milá Patricia 😀

   Patrícia, nechcela som sa Ťa dotknúť, len som Ti napísala, kde “Ja” vidím “kameň úrazu”, nepochopila si ma dobre … A čo sa Tvojho trápenia týka, ani nevieš ako veľmi Ti rozumiem v oboch prípadoch … Samozrejme, že sa máš zaujímať o rodičov, ale všetko má mať tú správnu mieru …
   Zatial pááá Angie 🙂

 18. však si sa ma nedotkla, ja som len napisala, to ako to citim ja, deti mam rada a preto chcem mať aj ja raz to svoje, snažime sa o neho, ale nie takym spôsobom, že na nič ine nemyslim, milujeme sa len ked mam ovulaciu….. proste “snažime sa” takym normalnym spôsobom a deti neberem ako krivdu, zato, že ich ma niekto v mojom okoli, ja som rada, že detičky su zdrave, napisala som len preto, že všetci v mojom okoli maju, lebo ako sa vravi, ked otehotneju 2 kamošky z 3 tak budeš nasledovať aj ty, len u nas to asi tak nie je tu je asi zdravotny problem. ale dakujem za slova, ahoj 🙂

 19. dobry vecer, naslaa somvasu stranku a musim povedat, ze som milo prekvapena…sami anjelikovia

  chclea by som vas poprosit o pomoc, mojmu 8 rocnemu synovi zmizlo z penazenky dost vela eur, nevieme ani my, ani on si nepamata, ci sme mu ich nahodou niekde nepodlozilil, alebo ich niekde stratil, alebo….on si ich casto prepocitava, bol hrdy, ze uz ma tolko…a zrazu mal v penazenke jednu papierovu 5 a drobnych 5 eur, takze ma dokopy 10 eur, z coho je velmi nestastny…

  ja viem, ze nejde o zivot, ze su to iba peniaze, len ma to spolu s nim trapi…su na svete aj horsie veci

  dakujem za pochopenie, s pozdravom miriam

  • AJOOOJ MIROCKA 😀 ,

   CITALA SOM VAS ODKAZ A JE MI LUTO, CO SA MALEMU STALO , NO MUSIM VAS SKLAMAT TEJTO OBLASTI SA NEVENUJEM … ALE AK VAS TO NAOZAJ TAK TRAPI, TAK SI KLUDNE MOZEME DOHODNUT SUKROMNE VESTENIE CEZ SKYPE FON A POZRIEM SA VAM NA TO.

   VASA ANGIE 🙂

 20. Mila Angie. Dovol, aby som sa prihovorila tym co navstevuju tvoju stranku.

  Angie ma vybrala na zaklade napisania prispevku do Pavieho oka, a ponukla mi vestenie zadarmo. Potesila som sa a suhlasila som. Sprvu som si nebola ista, ci robim spravne, ked si chcem dat vestit ved clovek sa ma snazit vyriesit si problemy sam (a mozno preto sa nam akosi nedarilo nadviazat komunikaciu). No potom ma napadlo, ze ved uz dlhsiu dobu prosim anjelov, aby mi dali nejake znamenie, nejaky impulz, ktory ma posunie dopredu, lebo sa mi zdalo, ze dlhsiu dobu stagnujem a akosi sa mi nedari. Doslo mi, ze toto je ta pomoc, a kedze som mala dobry pocit a zacala som sa tesit, vedela som, ze som sa rozhodla spravne.
  Takze dnes som Angie spoznala blizsie. Vestila mi a venovala sa mi neobmedzeny cas, kolko bolo treba. Popri tom sme sa rozpravali ako stare kamosky.Je to zlata zena, ktorej hlavnym cielom je pomahat a prinasat nadej a lasku.
  Mila Angie, este raz ti dakujem za pomoc pri rieseni problemov a rady do buducna, a zelam ti, aby ta anjelikovia sprevadzali na kazdom kroku.

  • AJOOOJ MILA RAJKA 😀

   DAKUJEM TI Z CELEHO SRDIECKA ZA KRASNE SLOVA VDAKY, AZ SA MI VTISLI SLZICKY OD DOJATIA DO OCI … AJ JA SOM STASTNA, ZE SOM TA MOHLA SPOZNAT A BYT TI NAPOMOCNA 😀
   KRASNY DNIK TI PRAJEM Pááá ANGIE 🙂

   • Heureusement que ça sent bon les champignons qui cuisent dans la crème dans ma cuisine car sinon, je crois que je tomberais raide ! ;o) Superbe, ta recette, et plaisante, ton ambiance … Comme d'hab, quoi … ;oiÃBsousH)©lène

   • imho,China and Russia are quite happy for Iran to play a prominent role in the ME, and both countries want Iran to stop enriching to 20. And to export its stockpile of 20 or convenrt it to fuel plates for TRR.

 21. rada by som si aj ja vipocula moju buducnost aka ma caka ale bojim sa jej ……. a nemam odvahu na to chcela by som to ale neviem ak my niekto pomoze budem mu zato velmy vdacny

 22. mylujem anielske karty, mám aj veštiarske,nemam však rada ked ludia využivaju druhich ,vždy poviem na rovinu čo si myslym o druhych.pretim som bola citlivá, zmenyl ma život, v mynulosty som bola anilom, teraz som človekom.pred 2000 rokmy som bola mária magdalena,královna kleopatra,keltska princezná,dalej som bola arabskou služkov,a teraz som matkou.ako anil som padla v 1000 pred kristom.mam za ulohu skumat ludi lebo pre nažho pána je ludstvo dokonale.stranim sa ludom sa vyhibam lebo maju ničo čo anieli nechapu.a to je dedičny hriech,su chamtyvy, zlomyselny, kradnu,vraždia,myluju sa muži s mužmi,a ženi zo ženami.pre nažho pánaje to porušovanie božieho zákona.preto sa deju tieto veci na zemi.prišli k vám aby ste sa zmenili.mali by ste dozriet,mymozemske lode su pripravene, uzavriet dohodu z ludstvom o mieri ak slubia že sa zmenia, a budu dodržiavat božie zakoni.ak nie ludstvo bude rozdelene.dobri zdedia zem a zli budu zatrateny.to je otkaz od archaniela gabriela.s pozdravom váš aniel.

 23. pre mna aniela ktori ma poslanie na zemi ,je nepochopitelne že ludstvo sa zmenilo za poslednych 20 rokov.mam rada ludi ktori myluju život, neubližuju druhym pomahaju.sam človek sa musi zamysliet kam speje svet.žiaden človek si materialne veci nezoberie zo sebou na druhy svet. ale svoje dedičstvo zanecha detom.tim dedictvom je predovšetkym ludska láska. mmudrozť, vernosť, odanosť bohu,a predovšetkym prava a sloboda.ludska duša je krechká ako prcelán. ak sa rozbyje tak sa s neho stane netvor.odpustite ak som vás urayila.citym že si myslíte že som anilom neni.vim kontntrolvat voje myšlienky. ale terazsom taka ustatá a kruti sa mi hlava. mam vás rada s pozdravom váš anil pana.

  • MILA ANABELLLKA2000 🙂

   TESI MA VAS ZAUJEM O ANJELIKOV … MATE ZAUJIMAVE MYSLIENKOVE POCHODY A NIEKTORE SU AJ MNE MILE. NO AK SA NEURAZITE, MOJ BLOG NIKOHO NEPOSUDZUJE A UZ VOBEC NEODSUDZUJE … RESPEKTUJEM ROZNORODOST NAZOROV A VAZIM SI KAZEHO NAVSTEVNIKA MOJHO BLOGU ANGEL´S.

   S úctou ANGIE 🙂
   ————-
   Mgr. Janka Angel Payer – ANGEL´S
   http://www.anjeli-liecenie-vestenie.sk/

 24. milá angie72 dakujem za tvoju pomoc, viem že aj ked človek pochopí svoje poslanie tak sa mu otvoria oči. dakujem ti za pochopenie.

 25. pekní deň engie72 to čo nosíme v sebe je darom,je to láska a pochopenie toho ktorí vie ,že oni sú snami vedia čo potrebujeme.viem že moje poslanie je pomáhať .meditovala som s nimi ,oni mi otvorili oči, rešpektujú ma.

 26. Ahojcek angie72, ospravedlnujem sa ak rusim ale mam zaujem nas dat do kopy… a preto ta prosim koleginka aby si sa mi ozvala,,, mam Obcianske zdruzenie kde by som privital serioznu spolupracu… daj mi na seba kontakt,,, s pozdravom Damiel vestec duch.poradca. papa

 27. Hallo Angie 🙂
  Sie haben ein wirklich nettes Blog und wirkt sehr professionell. Ich muss Ihnen empfehle, ist es klar, dass das, was Sie tun, tun Sie mit großer Liebe und haben schöne, große, saubere Herzen. Vielen Dank für Ihre Hilfe, mein Leben verändert und ich dachte, dass ich nichts schön rechnen haben ……. Ich war falsch … Du bist ein echter Engel in dieser Welt, ich danke Ihnen, dass Sie geboren wurden “Love Angel”
  Dein treuer und glücklich geheilt Client 🙂

  • AJOOOJ MILY viktor 🙂

   DAKUJEM ZA PREJAVENU DOVERU, MNOOO MOJE SLUZBY SU PLATENE A AK MATE ZAUJEM SA U MNA OBJEDNAT, JE NUTNE SI TELEFONICKY REZERVOVAT TERMIN VESTENIA VOPRED. TAK NECH SA PACI ZAVOLAJTE 😀

   S úctou ANGIE 🙂
   ————-
   Mgr. Janka Angel Payer – ANGEL´S … +421 903 428 052
   http://www.anjeli-liecenie-vestenie.sk/

 28. ahoj volam sa robert a chcel bisom nieco vivestit ket sa to da chcem vediet co ma caka a nieco i o prace a peniaze jak budem zit ci budem zdravi :~) moje detaili Meno:Robert Priezisko:Tancos Datum Narodenia:20/7/1993

  • I am requiring my chemistry and AP Biology students to resemcom/dnt/aak questions of you professors or your students. Hopefully we can get a good educational discourse going. Keep up the good work! We need you guys there!

 29. dobrý večer pani angelika mám velku radost a chcela by som vediet ako to pojde v praci vškole ako sa mi bude darit chcem to počut aj od vas chcem sa uistit či sa to splní udaje pošlemcez meil prosím chcem vediet že sa

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s