0. Úvod o mne

0. ÚVOD

 1. ANJELI NA KAŽDÝ DEŇ 🙂      alt
 2. ANJELSKÁ VEŠTBA 😀
 3. Angel Reading


   O mne

        Moje heslo znie:

“Verím svojej sile. Slúžim tým, že vládnem, a vládnem tým, že slúžim!”

alt

alt

Charakteristika

Anjelský terapeut – Anjelské REIKI, Duchovný poradca, Lektor, Majster Reiki, Médium, Psychoterapeut, Spirituálny terapeut, Tarot – Zrkadlo duše

      Volám sa Angel, ale oslovujú ma Angie, pochádzam z rodiny v ktorej sa jasnovidecké i liečiteľské schopnosti dedia z generácie nageneráciu. Už od môjho útleho detstva bolo zrejmé, že som „iná“ ako ostatné deti ale i to, že raz budem pomáhať ľuďom, nakoľko mám až nadmieru rozvinutúempatiu. Ľudia v mojom okolí si po určitom čase začali uvedomovať, že veci o ktorých hovorím sa napĺňajú. Veľmi dlhý čas som moje schopnostipovažovala za prirodzenú súčasť môjho života, až kým som si vďaka určitým situáciám uvedomila, že som vlastne dostala dovienka obrovský dar.

      Prežila som kruté chvíle ako dieťa i ako mladá dáma. Veľmi skoro som stratila rodičov i starých rodičov a neskôr som musela „bojovať“ aj o život vlastného dieťatka. Momentálne prechádzam ďalším veľmi ťažkým súžením, som v ohrození možnej straty mojej strechy nad hlavou. Na vlastnej koži som ochutnávala a aj ochutnávam ako chutí bolesť i trápenie,či utrpenie.“ No život nám prináša skúšky v rôznych podobách a je len na nás, ako a či ich zvládneme…

     Ak sa spätne zamyslím nad svojim životom, môžem kľudne povedať, že od narodenia až doposiaľ ma sprevádzajú anjeli a to ako nebeskí i tzv.: „ľudskí anjeli“, čiže anjeli v ľudskej podobe. Vďaka ich vedeniu som sa napokon rozhodla venovať ezoterike profesionálne a svoje danosti si neustále rozvíjam.

     Vyštudovala som VŠ Sociálnej práce a Zdravotníctva Svätej Alžbety. Venujem sa  problematike pod názvom “Autizmus”, liečim  autistické deti i ich rodičov prostredníctvom “Anjelských terapií” – JA sama som matkou autistického dieťaťa pre ktoré som vytvorila niekoľko špeciálnych terapií, ktoré som si neskôr overovala i v praxi. Avšak je nutné si uvedomiť, že ak nie sú rodičia takto postihnutého dieťaťa v rovnováhe či v psychickej pohode, nie je možné očakávať úspešnosť u ich dieťaťa. Z tohto dôvodu zahŕňam do mojich terapií i rodičov.

     Profecionálne pracujem ako Anjelský Reiki terapeut, duchovný poradca,  lektor – učiteľ, som majster Reiki … Pri mojej práci sa vždy napájam na  energiu klienta a vďaka nej i za pomoci anjelikov môžem zvoliť tú správnu  terapeutickú techníku, ktorá Vás zbaví Vašich boliestok a ukáže Vám nové  smerovanie. Moja práca pre Vás je nie len poslaním, ale aj „láskou“, som  pripravená Vám pomáhať vo Vašom trápení, čo už iste viete. Mali Ste sa  možnosť o tom presvedčiť, keď som sa Vám pravidelne prihovárala cez televíznu  obrazovku TV EZO, ktorá pre Vás pripravuje reláciu “Veštiareň” na TV DOMA.  Snažím sa pre Vás vytvoriť „miesto“, ktoré bude balzamom pre Vašu dušu i telo.

       Pre mňa je každý klient „Jedinečná a neopakovateľne krásna ľudská bytosť“ a v tomto duchu sa uskutočňujú aj všetky moje cvičenia, konzultácie, meditácie, sedenia,  terapie či veštenia.

A prosím nezabúdajte na to že: „Na čo myslíte – čoho sa najviac bojíte, to sa aj stane“,  „To čo prežívate vnútorne, sa Vám odzrkadlí na Vašom fyzickom tele v podobe choroby“.

Preto je dôležité myslieť vždy pozitívne! Prosím, naučte sa „Ďakovať“, „Ľúbiť“, „Odpúšťať“,  “Omluviť sa” i „Poprosiť“… to je Váš kľúč ku Vášmu šťastiu.

Teším sa na Vaše zavolanie

ANGEL´S


altheart

 Anjelská terapia – Mgr. Janky Angel Payer

Pokiaľ Vás niečo trápi, či máte nezodpovedané otázky, Vaše srdce je utrápené, plné bôľu, Ste plný smútku či prekonávate rôzne prekážky čoho následkom je, že sú Vaše orgány nedostatočne okysličené, bez energie … alebo Vás trápi niečo nevypovedané, nemáte sa komu zveriť – vyžalovať sa, toto všetko i viac sa vyrieši anjelskou terapiou – liečením. Anjelská terapia Vás uvedie do harmónie doslova Vás obalí do nesmierne krásnej a silnej ochrannej energie „Lásky“. Každý náš orgán, je prepojený s našim myslením, či preciťovaním – prežívaním napr.: (ak máte bolesti obličiek, pľúc, či párových orgánov ide o vzťahy, ktoré je nutné riešiť).

Na liečení – terapii sa podieľame „Ja“ ako terapeut i anjelské bytosti, sú to bytosti lásky a svetla, žiadame ich o silu a očisťujúcu energiu. Pri liečení spolupracujem najmä s Archanjelom Rafaelom a Urielom. Avšak, každý archanjel je zameraný na určitú energiu či silu, takže často krát „prilietajú“ na pomoc aj ďalší .

Už pri samotnej komunikácii anjelského terapeuta s klientom prebieha určitý liečivý proces, začnú sa uvoľňovať Vaše blokády, energetické dráhy sa uvoľnia (tieto dráhy označujeme odborne ako čakry) . Samotná terapia je veľmi príjemná až nežná … klienti ju označujú ako nadpozemskú … veľmi často popisujú priame „stretnutia s anjelmi“, samozrejme je to individuálne … niektorí ich vidia jasne či v hmle, alebo len ich obrysy. Ďalší len počujú hlasy, spev či šepoty atď … Pri anjelskej terapii znie vždy anjelská hudba, každá terapia je iná, vždy sa prispôsobuje potrebám daného klienta.

Každý Anjelský terapeut či liečiteľ má vlastnú techniku liečenia. Ja osobne používam svoju vlastnú „Anjelskú terapiu“. No najdôležitejšie je to, aby Ste si pre seba našli certifikovaného, školeného i praxou osvedčeného terapeuta.

altheart

  

Túto pieseň priam milujem 

Odbor

 • Anjelská komunikácia
 • Anjelské liečenie – terapie (liečim aj zvieratká – mačičky, psíkov … )
 • Anjelský tarot – výklad kariet
 • Konzultácie z oblastí:

*Duše a ich odblokovanie – čistenie priestoru

*Harmonizácia – naladenie priestoru na šťastné bývanie či podnikanie

*Naladenie sviečok na určitú príležitosť

 • Poradenská činnosť v oblastiach:

*Rozvoj osobnosti

*Zdravý životný štýl

*Zdravá výživa

 • Reiki 
 • Tarotový výklad s terapiou

Podrobný popis

Anjelská komunikácia – Viete, že Ste obklopení milujúcimi a silnými anjelmi, ktorí Vám chcú pomáhať vo všetkých oblastiach Vášho života? Táto metóda Vás naučí ako sa s anjelmi skontaktovať, s ich pomocou sa liečiť a riešiť najrôznejšie problémy.

Anjelské liečenie – terapie – Vám pomôžu prebudiť Vaše duchovné schopnosti – liečiť, vnímať rôzne informácie z minulosti, budúcnosti aj prítomnosti, žiadať o pomoc anjelov i si otvoriť svoje “tretie oko”

Anjelské liečenie – terapie pre Vašich maznáčikov – ide o liečenie pomocou energii ANGEL´S REIKI.  Ak má Váš  štvornohý miláčik pocit strachu,  psychické problémy, má zlé sny, trpí nechutenstvom … atď.  Doprajte mu príjemnú nežnú terapiu prostredníctvom anjelikov  a  energií reiki.

Anjelský tarot – výklad kariet – nám poskytuje prekrásne posolstvá anjelov …

Čistenie i naladenie Vašich amuletov, kamienkov, krištáľov … na sedenie, terapiu, veštenie si môžete priniesť svoje osobné amulety, kamienky ktoré bežne používate na svoju ochranu a Ja Vám ich počas sedenia, terapie či veštenia hĺbkovo očistím od zlých energií a následne aj naladím.
*Posím, ak máte záujem o túto službu, aby Ste mi ju nahlásili pri objednávaní si termínu, nakoľko sa platí zvlášť…*

Duchovia a ich odblokovanie – čistenie priestoru – v prípade, že vo svojich bytoch či domčekoch Ste spozorovali prítomnosť netelesných entít – duchov a neprajete si ich prítomnosť, je možné urobiť rôzne opatrenia napr.: ich odblokovanie v danom priestore a následné čistenie priestoru.

Naladenie priestoru na šťastné bývanie, podnikanie – niekedy stačí len málo ku šťastiu a to je účelom naladenia priestoru, robí sa očistením priestoru prostredníctvom byliniek a vonných olejov i sviečkami, zmenou umiestnenia nábytku alebo dekorácie v priestore, zmenou farby priestoru alebo doplnením ochranných prvkov atď… Techník je veľa, záleží od konkrétneho priestoru čo si vyžaduje.

Naladenie sviečok – ak si prajete “naladiť” sviečky tak, aby Vám slúžili vo Váš prospech napr.: harmónia, hojnosť, prosperita, šťastie, atď … domova či v práci … nie je nič jednoduchšie.

Reiki – liečenie – Choroba nie je nezmyselný stav, v skutočnosti je to náš pomocník. Pre tých, ktorí chcú načúvať, ide o upozornenie, že niečo nie je v poriadku, niečo robíme zle a je to nástroj, ktorý nám signalizuje, že to máme zmeniť. To, akí sme, je odrazom našeho myslenia a cítenia. Pokiaľ chceme niečo zmeniť, tak to dosiahneme len zmenou v myslení, telo je totiž choré v dôsledku nesprávnych mentálnych, podvedomých činností. V tomto zmysle je aj zdravie definovateľné ako súbežné fungovanie tela a mysle. Reiki lieči človeka komplexným spôsobom. Poskytuje mu pohľad na seba samého, čím je možné konštatovať, že lieči nielen telo, ale aj dušu a myseľ – osobnosť človeka.

Tarotový výklad s terapiou základom je tarotový výklad podľa predstáv klienta, nakoľko sa väčšinou pri ňom vždy objavia tzv.: „boliestky“, ktoré sú mnohokrát hlboko ukryté v nás a spôsobujú nám traumu, keď nám ich niečo pripomenie. A práve tu sa dostáva „k slovu“ terapia, vďaka ktorej sa za pomoci klienta snažím tzv.: „boliestky“ odstrániť alebo aspoň zmierniť. Výnimočnosťou môjho výkladu je fakt, že ako jediná používam výlučne len „Veľkú arkánu – 22. kariet“. Počas Tarotového veštenia využívam nielen anjelskú terapiu, ale i jasnovidecké schopnosti, pracujem s Tarotom pod názvom: TAROT – ZDKADLO DUŠE“ OD GERDA ZIEGLERA. +Čistenie i naladenie Vašich amuletov, kamienkov, krištáľov … na sedenie, terapiu, veštenie si môžete priniesť svoje osobné amulety, kamienky ktoré bežne používate na svoju ochranu a Ja Vám ich počas sedenia, terapie či veštenia hĺbkovo očistím od zlých energií a následne aj naladím.
***Posím, ak máte záujem o túto službu, aby Ste mi ju nahlásili pri objednávaní si termínu, nakoľko sa platí zvlášť***

altsmiley

alt

Nájdete ma aj na FACEBOOKU pod nickom: Angels Angie a tam sa môžete stať fanúšikom “KLUBU ANGELS”  🙂


Milí moji anjeličkovia,

keď som zakladala v lete blog 001Angel’s na https://001angels.wordpress.com/ , ani som netušila, že by mohol byť tak obľúbený … veľmi ma to teší a dáva mi to silu k ďalšej tvorivej práci pre Vás. A vďaka Vám Vás už čoskoro budem môcť srdečne privítať na oficiálnej e-stránke ANGEL’S

Ďakujem Vám Vaša ANGEL

Text piesne:

SPARKLING ANGEL

Iskriaci anjel verím

že si mojim záchrancom

keď Ťa potrebujem

zaslepená vierou

som nemohla počuť

všetok ten šepot

čo ma varoval

vidím anjelov

pošlem ich k Tvojim dverám

neexistuje už žiaden únik

žiaden súcit ani žiadne výčitky –

pretože si stále pamätám

ten úsmev keď si ma odháňal preč

vzal si moje srdce

klamal ma od začiatku

ukázal si mi sny

želám si aby boli skutočne

nesplnil si sľub a prinútil ma konať

všetko to bolo len klamstvo

iskrivý anjel

nevidia

Tvoje temne úmysly

Tvoje city ku mne

padlý anjel

povedz prečo

čo je dôvodom

tŕňom v Tvojom oku

vidím anjelov…

mohlo to byt navždy

ale teraz sme dosiahli koniec

tento svet Ťa mohol sklamať

no nedáva to zmysel

mohol si si vybrať

inú cestu života.

 


7 komentárov

7 thoughts on “0. Úvod o mne

 1. Ahoj, ďakujem ti za milé želanie na blogu a prajem ti, aby sa tieto Vianočné sviatky stali takými ako si vždy v hĺbke svojho srdca po nich túžila 🙂

 2. priviedlo ma moje bludenie po nete na tuto nadhernu stranku. Presne to co citim tu citam. Krasne blahozelania k Novemu roku a uzasna hudba.
  Dakujem za stranku,ktora ma uputala a je mi nesmierne blizka. Mam kam sa vraciat dakujem za nu.
  Zelam v tomto roku vela krasneho na stranke a v dusickach kazdeho cloveka.

  • AJOOOJ JANI, DAKUJEM ZA POCHVALU, VED I JA TO TAK CITIM … NECH TI JE MOJ BLOG VZDY DOBRYM SPRIEVODCOM … I “DOMOVOM” … RADA TA TU UVIDIM 😀
   DAKUJEM I V MENE CITATELOV ZA KRASNE PRIANIE I JA TEBE PRAJEM, NECH TVOJA DUSICKA TU NAJDE VZDY TO, PO COM PRIAHNE 🙂
   Pááá

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s